Blog

woda

Dlaczego warto zamawiać wodę do firmy?

Woda to źródło życia. Człowiek pamięta o jedzeniu, nocnym wypoczynku, a o piciu wody trzeba mu niejednokrotnie przypominać. Dlaczego tak ważna jest w naszym ciele woda? Co wreszcie zrobić, aby zwiększyć swoją wydajność w pracy, bez konieczności brania substancji „wyskokowych”? Czy woda butelkowana może rozwiązać ten problem?

słodkie przekąski w biurze

Jakie słodkie przekąski sprawdzą się w biurze?

W każdym przedsiębiorstwie odbywają się spotkania z kontrahentami, potencjalnymi klientami, ale też szkolenia pracowników czy inne spotkania biznesowe. Dobrym zwyczajem jest przyjęcie gości słodkościami, które sprawią, że atmosfera będzie bardziej przyjazna.

posiłek w biurze

Dlaczego naczynia plastikowe są dobrym wyborem do biura?

Różnego rodzaju naczynia to przedmioty tak zwanego codziennego użytku, które bezapelacyjnie powodują, że nasze życie - a na pewno przygotowywanie czy zjedzenie potraw - jest wygodniejsze. Chociaż o tym nie myślimy, to jednak każdego dnia korzystamy właśnie z takich naczyń. Są one metalowe, aluminiowe, szklane czy porcelanowe. Właściwie to naczynia mogą być wykonywane z większości materiałów, jakie znamy – jedna do powszechnego użytku, a inne na specjalne okazje. Jednak są też sytuacje, w których zdecydowanie bardziej praktyczne jest wykorzystanie naczyń plastikowych, często jednorazowego użytku. Tak na przykład jest w biurze czy innych miejscach pracy. Dlaczego właśnie tam plastikowe naczynia są dobrym - o ile nie najlepszym – wyborem? Właśnie tym tematem chcemy się zająć w dzisiejszym artykule.

Jaka kawa będzie najlepsza do biura?

Pobudzająca, aromatyczna i po prostu pyszna. Taka powinna być kawa do biura! Czasy, kiedy pracownicy sami dbali o zapas kawy i przynosili ją do pracy, dawno minęły. Tak samo minęły czasy automatów do kawy, która serwowała napój dalece odbiegający od gustów kawoszy. Wyjaśniamy, jak wybrać dobrą kawę do biura i na co warto zwrócić uwagę.